Saame tuttavaks?! Mina olen Olga ja ma olen groomer!


- Olga asutaja

Saame tuttavaks?!

Mina olen Olga ja ma olen groomer!

- Olga asutaja

Lemmikloomade armastus on meie töö alus.

Minust


3 aastat tagasi sattusin täiesti juhuslikult hooldusmaailma. Ja ei saanud välja. See on väga huvitav, vastutustundlik ja loominguline töö. Peaaegu kohe sain aru, et see on see, mida ma teha tahan!

Täna on see minu lemmik asi ja hobi. Nii et saame tuttavaks ja suure rõõmuga olen kasulik. Tere tulemast oma lemmikloomade juurde!

Meeskonna kohta


Meie väikesesse meeskonda on teretulnud kõik: suured ja väikesed, siledad ja kohevad, samuti kassid ja närilised.

Anname endast parima, et meie groomingu külastamine oleks lihtne ja nauditav nii omanikule kui ka lemmikloomale. Väikeses puhkeruumis saate mugavalt oodata oma neljajalgset sõpra.Meil on alati hea meel iga neljajalgse lemmiklooma üle!


Personali valik

Minu jaoks, nagu asutajale on väga tähtis, et meister oli professionaalne ja inimliku oskusega. Meie meeskond on väike aga sõbralik perekond, kes armastusega hoolitseb igale kliendile.Klienditugi 24/7

Anname nõu/rekomendatsioon, kuidas hoolitseda ja millal peaks täishooldusele meie studios käia. Panna kirja võib telefoni teel või kirjutada meile postkasti.Ainult parim kosmeetika

Väga oluline aspekt meie jaoks on kosmeetika. Me kasutame ainult kõrge kvaliteediga, usaldusväärne ja kallid lemmiklooma hooldustoodet. Brändide nimekirjas on Hydra, All Systems, Chris Christensen, Goop, K9.

Minu lemmik on Hydra. See on eksklusiivne kaubamärk kõige nõudlikumatele groomersile, kes püüdlevad parimate tulemuste poole. Hydra on kõrge kvaliteediga toode maksimaalse efektiivsusega. Kosmeetika Brasiiliast kassidele ja koertele. Hydra tooted sobivad ideaalselt näituse ettevalmistamiseks, hoolduseks ja salongihoolduseks. Koos Hydraga on teie lemmiklooma kasukas hoolitsetud ja kuulekas.